Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelést nem tudom...

Gyökérkezelést nem tudom folytatni, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
2 hete fájt a fogam, gyökerkezelték az ügyeleten, szerdán a fogdoki adott ideiglenes tömést most szombaton kivették az ügyeleten mert fájt, viszont mára beteg lettem, csütörtökön Marcaliba voltam, ez azért fontos mert ott állítólag sok a koronavírusos és most mint irtam beteg vagyok, nem tudom mi lesz, eddig orrdugulás meg hidegrázás a tünet, maradok itthon egy hetet. Így mi lesz a fogammal? Nem fázhattam meg, végig fűtött autóban voltam és majd buszoztam, ott sem volt hideg, húzat sem volt , sapi is volt rajtam.

2021. márc. 16. 01:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez azert fontos mert imádom a fogaim, mindig figyelek rájuk, kávét se iszom és cigizni sem cigizek.. tudom, akkor nem fájt volna, igen sajna ennek ellenére nem a legjobbak a fogaim. :(
2021. márc. 16. 01:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Reggel hívd fel a helyi fogorvost, mondja meg, mit tanácsol! De elvileg szabadon hagyva se lesz baja, maximum könnyebben letörik.

Valószínűleg begyulladt, lehet írnak fel rá antibiotikumot.

2021. márc. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz étel ne menjen bele, szívogasd azt a fogat és öblögess, nem jó ha nyitva van,, beszélj a fogorvosoddal.
2021. márc. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!