Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozós leszek, válaszo...

Fogszabályozós leszek, válaszolnátok néhány kérdésre?

Figyelt kérdés

Jövőhéten kerül fel a rögzített fogszabim, tb által támogatott helyre járok. Már sok mindent beszereztem, amire szükség lesz ebben az időszakba, de maradt bennem néhány kérdés.


-Tb-s helyen kapok az orvostól waxot, vagy bármit, ami megkönnyíti a viselést? (már azt is vásároltam, ez csak szimpla kíváncsiság)


-Sok helyen olvastam erről a V bevágású ortho fogkeféről, hangsúlyozták mindenhol, hogy fontos. Valóban olyan fontos, és többet nyújt, mint egy egyszerűbb, puha sörtéjű fogkefe? Ha igen, miben?


-Eddig elektromos fogkefét használtam (Oral-B), ezt továbbra is használhatom a megszokott fejjel, vagy szerezzek be hozzá szintén fogszabályzóhoz kialakított fejet?


-Szükségem lesz valamilyen speciális fogkrémre, szájvízre?


Elnézést a sok kérdésért, nyilván ezt elsősorban az orvosomtól kéne megkérdeznem, de erre csak következő alkalommal lenne lehetőségem.

Köszönöm a segítséget! :))



2021. márc. 16. 10:23
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! Én magánrendelésre járok, és nem kaptam semmit a fogszabályzó mellé, viszont vannak olyan ismerőseim, akik tb rendelésre járnak, és ők kaptak. Viaszt a barátaimtól kaptam, de csak az első héten volt rá szükségem, amíg hozzászoktam a viseléséhez, és már nem dörzsölve a számát. Én teljesen hagyományos fogkefét használok, és így is tökéletesen ki tudom tisztítani a fogszabályzómat, szerintem nem szükséges az elektromoshoz sem a speciális tisztítófej. Fogkrémnek bármilyen jó, viszont javasolt a szájvíz használata
2021. márc. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én sima fogkefét használtam, plusz volt ilyen fogköz tisztító mini kefém is.

Waxot én kaptam, szintén TB alapúhoz jártam. Sokszor nem használtam, de voltak időszakok, amikor egy perc alatt elfogyott kb...

Elektoromos fogkefét nem tudom.

Én nem használtam semmi speciális fogkrémet, szájvizet. Azt se tudom, létezik egyáltalán ilyen.

2021. márc. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Szájvizet eddig is használtam, csak nem tudtam, elég e a hagyományos. :)

2021. márc. 16. 11:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!