Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tejfog húzása kellemetlen?...

Tejfog húzása kellemetlen? Milyen érzés?

Figyelt kérdés

Fogszabályzas előtt állok. Van még egy tejfogam, amit ki fognak húzni. Gondolom kapok érzéstelenítőt, és nincs begyulladva, szóval az valószínűleg hatni fog. Így lehet alatta bármit is érezni?

Mennyi idő körülbelül?

Meddig fog vérezni?



2021. márc. 18. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Pár perc alatt meglesz. Nem fáj, érzéstelenítik.
2021. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehet a húzást érezni, viszont én anno az érzéstelenítő injekció miatt elájultam volna ha a fogorvosnak nincs lélekjelenléte (pedig nagy a fájdalomküszöböm, viszonyítás képpen a vérvételt meg a tetoválást meg se érzem szinte). Nem sok idő, a vérzés se annyira, meg remélem nem paráztattalak be túlságosan, ez csak saját tapasztalat volt.
2021. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
A fogszabalyozas rosszabb lesz mint a tejfog huzasa :)
2021. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
nekem 3 tejfogamat húzták, kb az érzéstelenítő lesz a legrosszabb
2021. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit ijesztgetősre jöttek ki a kommentek, úgyhogy csak ezért leírtom: ne parázz, az érzéstelenítő sem durva, valószínűleg alig fogod érezni. Ha túlságosan megijesztettek a válaszolók, akkor kérhetsz érzéstelenítő zselét előtte, hogy még azt a kicsi szúrást se érezd.
2021. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Érzéstelenítőt már kaptam, azzal igazából nem volt semmi gondom.

Nem fogok akkor túlságosan rafeszülni :))

2021. márc. 18. 13:42
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Fú, én nagyon ráparáztam, sírtam előtte, meg majdnem hánytam az idegtől (nem kicsit stresszelek apróságokon is :D).


Beadta a z injekciót, kicsit vártunk, míg hat, aztán Ok, dőljek hátra.

Becsuktam a szemem, ezres pulzus, majd nem telik egy perc sem: Rendben készen vagyunk, én meg WTF??? Ennyi volt? :D


Oké, egy apró reccsenést hallottam, de semmi fájdalom vagy bármi. Utána vérzett, de pl aznap már simán kajáltam.

2021. márc. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Fuuuu, en is ilyen vagyok, minden létező dologra rá tudok parázni :D

Köszönöm a válaszokat, nyugtatást!

2021. márc. 18. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!