Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzó barcketei...

A fogszabályzó barcketei körüli koszt el lehet-e távolítani?

Figyelt kérdés
Már egy éve rögzített fogszabályzóm van, reggel és este is tisztítom. Észre vettem, hogy már egy jó ideje a bracketek alatt/körül kosz (barna lerakódás jelent meg). Eleinte még nem volt olyan jól látszódó, de most már eléggé kezd látszódni. El lehet-e valahogy tűntetni, illetve levételkor eltűnik-e? Köszönöm előre is a válaszokat!

2021. márc. 18. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogköztisztító kefével kéne eleve tisztítani ott, ezt nem mondták? Ha az nem szedi, le akkor más sem fogja.

Egyébként biztos, hogy kosz az, és nem a ragasztó színeződött el? Az én fogaimon a ragasztó halvány sárgás színt öltött mindenhol, ráadásul alig lehetett lecsiszolni a fogaimról, van, ahol a mai napig látszik a nyoma, pedig majdnem két évtizede volt fogszabályzóm.

2021. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Fogköztisztító kefét is használok minden fogmosásnál. Lehet, hogy a ragasztó is, mert eleinte még csak sárgás volt nekem is.
2021. márc. 18. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!