Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valakinek volt tapasztalata...

Valakinek volt tapasztalata "egészséges" bölcsességfog húzással?

Figyelt kérdés
Szóval ki kell húzni a bal felső bölcsességfogamat, mert el van szuvasodva. Azonban olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy nekem teljesen kibújt, egyenes, nem nyomja a másik fogat. Ilyen esetben is olyan komplikált a húzás? Gondolok itt több napig tartó vérzésre stb. amiről szoktak mesélni?
2021. márc. 24. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szuvas, akkor nem egészséges. Miért ne lehetne betömni?
2021. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Le van pattanva belőle 1 kis darab. A dokim ezt mondta, hogy húzni kell, olyan ramaty állapotban van. Az egészségest pedig arra értettem, hogy megfelelően kibújt, jó állású stb.
2021. márc. 24. 08:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kihúzták mindkettő felsőt, be is dagadt az arcom 2 napig, így nem tudtam dolgozni menni. Pár napot rá kell szánnod a gyógyulásra, de mivel hátul van, nem zavaró a helye.
2021. márc. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Páromnak húzták. Semmi extra, pár napig figyelnie kellett hogy ne menjen bele semmi, nem fájt, nem vérzett neki. Maga a művelet se tartott sokáig, pár oldalt tudtam olvasni a váróban addig. :)
2021. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan volt, mint egy sima foghúzás
2021. márc. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!