Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfehérítés otthon?

Fogfehérítés otthon?

Figyelt kérdés

Mindig rendesen mosok fogat naponta kétszer de mégis nagyon sárgák a fogaim. Régebben mindig fehér volt, de most bármit teszek sárga :((

Ötletek?


2021. márc. 29. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Nekem szerintem szar a genetikám... Apámnak is fos, papámnak is... anyámnál is ugyan ez...

17 évesen kihúztak 3 fogat már:((

2021. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Neten rengeteg swatch meg review van fogfehérítőkről, ha tudsz angolul, főleg kimeríthetetlen a tárház.

Én háromszor próbáltam olyat, ami fogmatricás fehérítő. Az elsőnél inkább a kíváncsiság miatt, de annyira működött, hogy még le se járt a kéthetes csomag, anyám skypeolás közben megkérdezte (külföldön élek), hogy fehérebbek lettek a fogaim?.. Nagyon feltűnő volt a különbség, és sokáig megmaradt a fehérség.

A második alkalomra már nem kaptam olyan márkát, mint elsőre, és az nem is jött be.

A harmadik alkalommal megint kaptam olyat, mint elsőre, akkor is működött, bár nem volt annyira látványos az eredmény (bár szerintem a fogaim se voltak annyira sárgák).

De ugyanaz a márka, ami nekem bevált, másnak nem vált be. Én annyit néztem csak neten róla, hogy sokan írják-e, hogy érzékennyé tette a fogukat, mert ha sokan, azt nem vettem meg.

2021. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a fogfehérítő csíkokat javaslom, otthoni körülmények között ezek működnek a leeghatásosabban. Konkrét terméket sajnos nem tudok javasolni, de ezek között keresgélj.
2021. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet, hogy sokan hülyének néznek majd ez miatt.

De én sima colgate white-al mosok fogat napi 2x.

És napközben egy széntablettát porrá török, bevizezem a fogkefémet, rászórom a port és azzal mosok fogat.

Az utóbbi időben nagyon elsárgultak a fogaim és 1 hónapja ezt csinálom.

Már az első héten sokkal fehérebbek voltak a fogaim.

2021. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es és hasmenésed se lesz sose! 😁 Viccet félretéve egyébként nem hülyeség!
2021. ápr. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!