Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzómon elgörbült a...

A fogszabályzómon elgörbült a drót de visszagörbítettem, forduljak azért orvoshoz?

Figyelt kérdés

3 napja szerelték fel a fogszabályzóm, viszont tegnap fogmosásnál észrevettem hogy a drót az egyik oldalon egy "V" alakban felfelé elgörbült.

Mindkét első őrlőfogamat húzni kellett, ezért most van ott egy nagyobb rés, és itt görbült el a drót, feltételezem azért mert valami keményet rághattam. A drót nem szúrt, nem is éreztem, csak a tükörben vettem észre hogy valami nem oké.

Ezután az ujjammal sikeresen visszapattintottam a helyére, és most úgy néz ki hogy minden rendben van. Azért hívjam fel a fogorvost, vagy ez jelentéktelen? Most húsvét miatt semmiképpen nem tudnak fogadni, leghamarabb kedden tudnék bemenni.

Köszönöm a válaszokat, tudom hogy ez nem olyan nagy dolog de most van először fogszabim és nem akarom 3 nap után elrontani :D



2021. ápr. 2. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Menj el
2021. ápr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen menj el nálam is ez volt és én nem mentem el a dokihoz más nap meg a drót majdnem át szúrta az arcom mert megint elgörbült tehát menj el minnel gyorsabban
2021. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!