Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi ideig volt fent a...

Mennyi ideig volt fent a fogszabályzótok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy kinek mennyi ideig volt fent a fogszabályzója. Egy 10-es skálán mennyire volt rossz a helyzet? (10-nagyon rosszul álltak a fogaim, 1- csak egy picit kellett javítani).

2021. ápr. 4. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2-2,5 évig, meg 1-1,5 évig az éjszakai utána. Úgy indultunk neki, hogy 1 év elég lesz, aztán mindig mondogatta a doki, hogy még 1-2 hónap és leveszi. Nekem kb 5-ös volt, fogat nem kellett húzni, de 1 fogam kijebb volt, 1 beljebb, az alsó sorban pedig a harapók kicsit össze-vissza.
2021. ápr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 hónapig volt állandó és még 1 évig éjszakai. 10-es skálán erős 8-as volt a helyzet. Szerencsére fiatalon volt fogszabályzóm (13 évesen), így gyorsan értük el a kívánt eredményt.
2021. ápr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

1,5-2 évig volt, utána még kb. 1 évig hordtam éjszakait, de a vége fele már nem minden éjszaka. Még mindig van egy drót a fogsorom belső felén, hogy ne menjenek vissza a fogaim. Úgy volt, hogy ez a drót már egyáltalán nem fog zavarni, de folyton elenged a ragasztás (jelenleg is fityeg az egyik oldalon)

Annyira nem voltak durvák a fogaim, nem kiálltak, jnkább csak rés volt köztük. 10-es skálán olyan 6.

2021. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2021. ápr. 8. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!