Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az alsó fogszabályzó mennyire...

Az alsó fogszabályzó mennyire befolyásolja a felső alakulását? Nektek mennyi idő múlva tették fel?

Figyelt kérdés

Tavaly júliusban kaptam meg a felsőt és még nincs felrakva az alsó és nagyon zavar, főleg, mert az asszisztens minden alkalommal megkérdezi a fogorvost, hogy feltesszük-e ma.


Nagyon várom, hogy feltegyék, de nem mondanak időt, hogy mikor csinálják meg.


Anno már egyszer úgy volt, hogy felteszik. Talán decemberben, vagy januárban.


Nem vagyok fogorvos, de a felső már elég szép, hogy feltegyék az alsót. Mélyharapásom van egyébként.


Vajon mennyit kell még várnom? Mennyi idő után szokás feltenni?

Esetleg kérdezzek rá?



2021. ápr. 7. 08:15
 1/5 anonim válasza:
53%
Nem igazán befolyásolja,.
2021. ápr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem kb 2-2,5 honap utan tették fel.
2021. ápr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónap híján majdnem 1,5 év telt el a kettő között. Max a végén befolyásolhatja. De gondolom az alsó szebb (vagyis sokkal rövidebb és könyebb a kezelése) mint a felső(nek)
2021. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az összes fogad állapota befolyásolja a többiét. Az orvos állítja be, hogy megfelelő legyen.

Sokszor előfordul, hogy két évig kínlódik valaki, kifizet vagy 1 milliót, aztán, miután az orvos leveszi, akkor elkezd szépen visszaállni.

2021. ápr. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
TB-s alapon mész? Amúgy nagyon befolyásolja, hiszen a harapásod csak úgy tudják beállítani, hogy össze van gumizva a felső az alsóval. Én egy hónappal később (ennyi kihagyás is csak azért volt, hogy könnyebb legyen megszokni) már kaptam is az alsót és indult a gumizás.
2021. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!