Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Büdös szájszaggal hova lehetne...

Büdös szájszaggal hova lehetne menni? Nem gyomorproblema.

Figyelt kérdés

A baratomtol indult az egész, egyszercsak fokozatosan (de nagyon rövid határidőn belül) nagyon büdös lett a szája megfelelő szájhigiénia mellett.

Utána egyszer véletlenül én mostam az új (egyszer használt) fogkefejevel fogat, és azóta nekem is ugyanolyan.

Reggel a torkunkrol felszakad valami büdös kopet, az okozza az egészet szerintünk.

Naponta 3x mosunk fogat és utána szajvizezunk, hogy se mi, se a környezetünk ne érezze, de iszonyú kellemetlen.

Reggelre, mintha egy patkány döglött volna meg a szankban, beszélgetni se beszélünk fogmosás előtt, mert elviselhetetlen.

Gyomortukrozesen voltam, minden OK.

Eddig 3fogorvosnal voltunk vele, mindegyik hülyének nézett, hogy "reggel mindenkinek büdös a foga,meg ha sokáig csukva van".

Már legszívesebben elmennek mosatlan szájjal, hogy ez normális szag???

Alapjáraton nincs se lyuk, sem semmilyen más fogproblemank, évente ellenőlriztetjuk.


Esetleg más orvoshoz lehetne ezzel fordulni szerintetek? Olyan kéne, aki valami mintát venne tőlünk és leteszteltetne vagy nem tudom...de ez borzasztó így.


2021. ápr. 9. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Nem fogorvoshoz kell menni,az semmit nem tud vele tenni szerintem,egy rendes orvoshoz kéne elmenni az tudni fogja a megoldást. Velem is volt már hasonló,iskolába jött rám és a barátom mondta,hogy te figyelj elviselhetetlenül erős a szájszagod,gyógyszer kellett rá és elmúlt. Hívjátok fel a háziorvost,vagy menjetek el ügyeletre.
2021. ápr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem gondoltam volna, hogy ezzen haziorvos tud segíteni. ☺️
2021. ápr. 9. 07:05
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Nincs mit,jó pár éve volt nem emlékszek már pontosan mit kellett szednem,de azt tudom,hogy gyógyszerrel állt helyre,sőtt,szeritnem akkor a háziorvosom is mondta rá a gyógyszert.
2021. ápr. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Ügyeletre be ne menj azzal, hogy szájszagod van!!! Vesegörccsel, komoly szédüléssel, szorító mellkassal, fulladással, ilyesmi problémákkal kell ügyeletre menni.


A legtöbb esetben tényleg fogászati probléma okozza a szájszagot. A háziorvos jó ötlet, mondjad neki, hogy voltál fogorvosnál, nem találtak semmit. Meg azt is, hogy a torkotokból jön fel valami váladék.

2021. ápr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ügyeletre nem mentem volna be, de háziorvoshoz elmegyek mindenképpen.

Jó lenne, ha lenne már valami előre mozdulas az ügyben .

2021. ápr. 9. 08:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogközkefét használtok?
2021. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Fogkoeltavolitasra menj. A fogkoves fog budos szajszagot csinal!!
2021. ápr. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6 fogkozkefet nem hasznalunk, erről nem is hallottam még, viszont fogselymet szoktunk K


#7 fogkőeltávolításon is túl vagyunk már. 🙁

2021. ápr. 14. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!