Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül magán fogorvosn...

AnimeOtaku Love kérdése:

Mennyibe kerül magán fogorvosnál csak a felső fogszabályzó?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 08:11
 1/6 Honeybee_ válasza:
Ez attól függ, hogy kihez mész és milyen fogszabályzót szeretnél. Nekem például egy sima fém fsz van, a magán orvos, ahová járok a felső ívet 120.000-ért tette fel. Aztán hónaponta egyszer még elkér 5 ezer forintot, amikor állítja és kicseréli rajta a gumikat.
2021. ápr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 250.000 volt , fém.

Ívcsere 10.000 volt.

De ez még csak egyszer volt, december óta van fogszabályzóm.

36 éves vagyok

2021. ápr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és az igaz, hogy nem szabad csak felülre rakatni, különben nem záródik rendesen az állkapocs?
2021. ápr. 10. 09:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Es arra is lehet szamitani, hogy lehet az also is kell.

En is ugy indultam, hogy csak felsot szeretnek, de aztan kiderult, hogy volt valamilyen harapasom, igy kellett az also is, hogy korrigalva legyen.

Egyebkent az arak olyan 120 ezertol/ fogiv kezdodnek, hatar a csillagos eg.

2021. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően, hogy milyen fogszabi kell neked, illetve kell-e mindkét állcsontra, nem a te döntésed. Vannak olyan anomáliák, ahol elegendő lehet csak egyik ívre, de ez ritka, mivel a 2 állcsontot egymáshoz kell igazítani.
2021. ápr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
200.000+vozit havonta.
2021. ápr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!