Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sülhet el rosszul fogszabályzás?

Sülhet el rosszul fogszabályzás?

Figyelt kérdés

Gondolok arra, hogy megváltoztatja az eddig "jóképű" arcsszerkezetem. Pl. Ha kicsit kiszélesíti az eddigihez képest az állkapcsom, vagy bármi más módon.


Egy kicsit vannak elől torlódva a fogaim.


Szeretnék végre felszabadultan mosolyogni és beszélni, hiába most is mondogatják, hogy semmi baja nem látszik a fogamnak. De engem nagyon gátol.


Viszont félek attól, hogy esetleg ront a helyzeten.


Van ennek reális esélye?


2021. ápr. 11. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Most is vannak gátlásaid, amiért nem tudsz mosolyogni felszabadultan, és a fogszabályozás után is lesznek. Egy pszichológussal többre mennél...
2021. ápr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy sorban lesznek a fogaid, csak dob a jóképűségeden
2021. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Siman lehetseges, nekem pl melyharapasom van, es ha ezt helyrehoztak volna, a fogaim olyan sorba helyezodtek volna, hogy amikor nevetek, a felso fogsornek az also fele, es az also fogsornak a felso fele latszodott volna. Valahogy igy:

[link]


Na erre en azt mondtam, koszonom szepen, maradok az esztetikai fogszabalyzasnal, a harapasom meg legyen olyan, amilyen...

2021. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!