Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mandulagyulladáskor jó a...

Mandulagyulladáskor jó a hideg vagy inkább árt neki?

Figyelt kérdés

Sajnos a jelenlegi helyzetben elég nehéz orvoshoz jutni ilyen apró problémával mint a mandulagyulladás, viszont nagyon zavaró és fájdalmas. Mindkettő duzzadt, valószínűleg tüszős gyulladásban van, talán a bölcsességfogaknak is lehet hozzá köze mivel mostanában azokkal is rendszeresen probléma van. Milyen módszerek vannak rá, hogy enyhítsem a gyulladást amíg el nem jutok orvoshoz? A hideg jót tesz neki vagy inkább ártok vele?

Előre is köszönöm a segítséget



2021. ápr. 17. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem fagylaltot javasoltak.
2021. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pfffff ilyen apró probléma, mint a mandulagyulladás...


Nyomás az orvoshoz és legalább két hétnyi Augmentint írjanak fel.


A mandulagyulladás nem játék.

2021. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor se a hideg, se a meleg nem esik jol. Tenyleg menj dokihoz, felirnak antibiotikumot es gyorsan meggyogyulsz. Ne kiserletezz otthon. En egyszer probaltam elmulasztani sima gyulladascsokkentovel es lazcsillapitoval, de mikor mar 40 fokos lazam volt es minden vajom volt, akkor inkabb a dokit valasztottam.
2021. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen már kergetem a szájsebészetet, mivel a bölcsesség fogamból indul ki állandóan a gyulladás, de eddigiek alapján örülök ha még idén kezdenek velem valamit 😅 legrosszabb esetben háziorvoshoz mindenképpen elmegyek, csak addig is nem akarok többet ártani. Köszönöm a válaszokat 😊
2021. ápr. 18. 00:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A mandulagyulladással mit akarsz a szájsebészeten?! A háziorvoshoz menj és először kezeljék a mandulagyulladást. Aztán menj a szájsebészetre.
2021. ápr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!