Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magánrendelőben támogatás...

Magánrendelőben támogatás fogszabályozásra 18 év alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Júliusban leszek 18. A kérdésem az lenne, hogy lehetséges-e addig magánrendelőben úgy csináltatnom a fogszabályzást, hogy állami támogatást igénybe tudjak rá venni?


Nagyon reménykedem benne! Köszönöm a segítséget!



2021. ápr. 18. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Magánrepülőt olvastam, ideje aludni azt hiszem.
2021. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nincs ilyen fele tb-fele magán fogászat, ahol amit tudnak leírnak, (Ilyet sajnos másból ismerek, nem fogászaton) akkor minden költséges lesz. Egyedül max részletfizetést ha tudsz kérni.

De nagyvonalakban leírva, fém a legolcsóbb, porcelán drágább és üvegzafír a legteteje. A fém kicsit könnyebben le tud pattanni, legalábbis ismerőseimnek hamarabb lejött, mint nekem. Zafír ennek az ellentéte és sok esetben nem is látszik. Persze mindegyik jó :) Amikor én csináltam akkor pesten 70-75 volt a fém, 150 körül a porcelán és 220-250 körül az üvegzafír.

Neked kell tudni, hogy mennyire állnak jól-rosszul a fogaid. Ha 1-2 évig lesz rajtad, akkor semmi értelme részletben fizetgetni a drágábbat.

Többit mind a dokitól kell megkérdezned, ha 14 felett vagy, akkor jogod van minden ilyenről tudni :)

2021. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magán nem állami, szóval nincs.
2021. ápr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz az orvos aki magánban kezel, ma már nem küldhet TB támogatott vizsgálatokra sem.

Szóval kizárt.

2021. ápr. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Azért magán, mert nincs szerződése a NEAK-kal.
2021. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!