Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magánfogorvos megharagszik,...

Magánfogorvos megharagszik, ha bemegyek hozzá, de közlöm,hogy a tömésre szánt pénzen a bölcsességfogamat szeretném inkább kivetetni vele egy másik alkalommal?

Figyelt kérdés
Nincsen munkám, így az anyagi tőkém is korlátozott.. A bölcsességfogam nagyon sok galibát okoz az utóbbi időben, és a kórházban hosszú a várólista. A fogorvosom szájsebész is egyben, tudja,hogy nincsen munkám, és rokonokkal élek. Nem lesz így dühös, hogy holnap nem jut így pénzhez?Mivel ő már betervezte a fogtömést. Megbeszéltük itthon, és a fog kivétele sokkal életbevágóbb lenne, mint egy másik fog betömése így megmarad 20 ezer Ft-om a bölcsességfog műtéthez, a többit meg kiegészítik hozzá.19/l
2021. ápr. 22. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha azért bemész, hogy ezt közöld, biztos nem fog megdicsérni. Inkább hívd fel előre, és akkor a helyedre be tud tenni más valakit, így nem lesz bevétel kiesése. Ha csak azért bemész, hogy ezt közöld, az elég pofátlan. Amúgy meg neki tökmindegy szerintem, hogy mit csináltatsz meg nála, ad új időpontot legfeljebb és kész. De ha megkérdezed, lehet, hogy már most meg tudja csinálni a foghúzást is.
2021. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért nem akarok csak telefonálni, mert az személytelen,és azt hiszi,hogy hazudok. Meg is szeretném röntgeneztetni a fogat,hogy mennyire nyomja az idegpályát,és az előtte levő fogakat.

A másik ok,hogy többször volt már, hogy valami miatt nem tudtam bemenni,és akkor is csak telefonálgattam. Az lenne a pofátlan, ha mindig épp előtte közlöm csak vele telefonon, hogy bocs, de nem tudok bemenni.

2021. ápr. 22. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogászati asszisztens vagyok: hidd el, akkor vagy egyedül pofátlan ha szó nélkül nem jössz el az előre megbeszélt időpontra. Ennél csak egy rosszabb van: ha szándékosan nem a saját időpontodra jössz el (igen, van ilyen is) és még csak nem is szólsz előre.

Egyáltalán nem baj ha telefonálsz, bármilyen kis dolog miatt is. Tudom, rendelés közben telefonálgatni eléggé zavaró - főleg ha nincs recepciós, mint nálunk (egy személyben vagyok asszisztens, dentál higiénikus, recepciós és adminisztrátor meg néha gépszerelő 😅), de ha csak egy öt perccel az időpont előtt is telefonálsz, legalább kapunk egy kis pihenőidőt (amit általában a telefonok visszahívásával vagy az eszközök sterilizálásával töltünk 😂). A fogorvosnak is csak jó hír, ha az olcsóbb és egyszerűbb tömés helyett a bölcsességfog műtétet választod - szájsebésznek különösen, hiszen ő itt van igazán elemében.

2021. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem kötözködésből, de ha ennyire nincs pénzed, érdemes lenne a körzeti fogorvoshoz járnod inkább.
2021. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül kellett maszekra fanyalodnom, maradjunk ennyiben.
2021. ápr. 22. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ennyire gyenge a szajhigieniad? Probalj azon is valtoztatni.
2021. ápr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunkó lenni, de amiről halovány f..god nincs abba inkább ne szólj bele,és ne próbálj tanácsot adni,mert itt nem mindenki ilyen diplomatikus mint én,és eltalál küldeni melegebb éghajlatra.
2021. ápr. 24. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!