Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet köze a kovid oltásnak a...

Lehet köze a kovid oltásnak a fogfájásomhoz?

Figyelt kérdés
Nem volt eddig egy rossz fogam se. Igaz sajnos októberben voltam utoljára fogorvosnál akkor semmi nem volt. Csütörtök megkaptam a pfizer oltást és rá 2 órára szószerint bele nyílalt a fájdalom és most fájdalom csillapítózok hétfőig.
2021. ápr. 24. 20:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Akkor a doki miért nézte meg előtte a fogaimat? Ha ne adj isten be volt gyulladva vagy valami az oltás felfokozhatja
2021. ápr. 24. 20:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem tartom kizártnak, mert a szervezet egy rendszer, az oltás létrehozott egy mesterséges gyulladást, és mért ne törhetne az ki pont a szájüregben. Az nem azt jelenti, hogy lyukas a fog, hanem keletkezett egy múló helyi gyulladás. Idegrendszeri tünetek, pl arcidegzsába fel is vannak sorolva.
2021. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nem valószínű h arcidegzsába lesz mert közvetlen a fogban érek 5 másodpercenként nyílaló fájdalmat. Bár lyukat nem találok rajta. Fájdalomcsillapító ugyan most le vitte a fájdalmat
2021. ápr. 24. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!