Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek hogy ne fájjon a...

Mit tegyek hogy ne fájjon a fogam?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a fogam annyira hogy sikítani tudnék.

Be van gyulladva és be is van teljesen gennyesedve de nem akarok fogorvoshoz menni.



#gyulladás #fogorvos #Borzalmas fájdalom
2021. ápr. 24. 23:21
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszáj lesz. Minél előbb mész, annál esélyesebb, hogy menthető lesz még az a fog!
2021. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:

Ha be van gyulladva, akkor az addig fog fájni, amíg ki nem húzzák.

Az a te döntésed, hogy nem mész fogorvoshoz, de szerintem el kéne menni mert az csak jobban és jobban fog fájni.

Esetleg jegelheted, ha segít.

2021. ápr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj a fogam én annyira félek hogy altatásba csinálták a fogam. Sajnos ezt neked meg kell csináltatni
2021. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
59%

2, ez egyáltalán nem biztos. Egy normális fogorvos meg akarja menteni. Kifúrja, megnyitja a gyökércsatornát, gyökérkezeli (kérdező, ez nem fájdalmas!!) és utat enged a genny távozásának, azzal, hogy nyitva hagyja a gyökércsatornát egy ideig plusz ad antibiotikumra receptet.

Ha a gyulladás lehúzódik, akkor kap egy ideiglenes tömést, és megnézik megmarad-e a fog. Ha újra begyullad, fáj, akkor fogják húzni.

2021. ápr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
A fogorvos nem jó döntés két okból is (INJEKCIÓ, FÁJDALOM)
2021. ápr. 24. 23:35
 6/52 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor szenvedj 🤷‍♀️

Csak nehogy az intenzív osztályon találd magad egy begyulladt fog miatt, mint a nővérem.

2021. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg megéri miatta szívizomgyulladást kapni, bravo. Stoppolj le gyorsan egy ágyat most, hogy mindem ilyen fasza lett hirtelen, elmúlt a 3. hullam, lazaság van, pangás van az osztályokon.

Ja, ha mentő visz be, krvra senkit nem érdekel majd, hogy félsz - e a szuritól. Vért is vesznek majd (jó eséllyel többször is). Hajrá hajrá;)

2021. ápr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Hát azt hogy mentő vigyen be azt nem akarom. De miért is vinné mentő? De én nem akarok injekciot kapni egyáltalán mert az fáj.
2021. ápr. 25. 05:48
 9/52 A kérdező kommentje:

Szívizom gyulladást lehet kapni ettől?

Miért vinné mentő?

És miért nem érdekelne senkit hogy félek e vagy hogy fáj e?

2021. ápr. 25. 05:54
 10/52 A kérdező kommentje:

Miért vinné mentő?

És miért nem érdekelne senkit hogy félek vagy hogy fáj?

2021. ápr. 25. 08:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!