Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy hét alatt lehet baja a...

Egy hét alatt lehet baja a fogaimnak?

Figyelt kérdés

Ideiglenes ragasztóval lett egyelőre feltéve a körhídam a múlt héten! De most pár nap után már érzem hogy jön le egyre jobban. Le még nem esett de lejott már annyira hogy bemenjen oda az étel és ugye így nem is tudom rendesen tisztítani. A lecsiszolt fogak is megint nagyon érzékenyek lettek, így lassan már megint enni se tudok rendesen.

Mivel jövő hét hétfőre vagyok beirva, és másik városban is van a fogorvosom ezért nem feltétlen akarok azonnal odaszaladni, főleg hogy még nem jött le teljesen. De így egy hét alatt nem fog tönkre menni alatta a sajat lecsiszolt fogam? Kibirjam még így ezt a hetet? Egyelőre nem értem meg el telefonon, gondoltam rakerdezek itt, hátha valaki járt már igy!?



2021. ápr. 26. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, 1 hét alatt nem lesz gond velük, nem kezdenek el szuvasodni.
2021. ápr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!