Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Régen gyökérkezelt fogam fáj....

Régen gyökérkezelt fogam fáj. Ilyenkor használ rá a gyógyszer? V jegelés?

Figyelt kérdés
Ma felhívtam a fogorvost időpontért, de csak jövő hét szerdán tudok menni. Szóval a gyógyszer használ neki? Eléggé fáj. Vagy ha esetleg jegelem az arcom?
2021. ápr. 26. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Heló!


A góygyzernek elméletielg használnia kell (de ne fog megszúnni teljesen a fájdalom)

Korona van a fogadon?

2021. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor lehet veszek be.

Szerintem nincsen.

2021. ápr. 26. 15:47
 3/13 anonim ***** válasza:
A gyökérkezelt fogat koronával kell védeni, ha esetleg nincs rajta, és évekkel ezelőtt kezelték, lehet, hogy elég nagy gonddal nézel szembe, és akár ki kell húzni.
2021. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan szedj fájdalomcsillapítót.
2021. ápr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3,jézusom ne rémíts meg. A fog húzás a legnagyobb félelmem.

Azért köszi mindenkinek a választ :)

2021. ápr. 26. 16:09
 6/13 A kérdező kommentje:
Vettem be gyógyszert de konkrétan semmit nem használt. Nagyon fáj, és még durván egy hét...
2021. ápr. 26. 21:09
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát 3as igazad lett. Kihúzták.:'D

Azt mondta h annyira be van gyulladva hogy nem lehet vele mit kezdeni.

Köszi a segítséget:)

2021. ápr. 27. 14:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom :/ Nem szóltak amúgy, hogy a gyökérkezelt fogra egy éven belül korona kell? Mármint amikor kezelték. Mondjuk én is azért tudom elsősorban, mert testvérem fogorvosi asszisztens.
2021. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem szóltak. Illetve ugye másnál csináltattam. Most akinél vagyok ő azért jobb is. Legalábbis nekem.


Még annyi kérdés, hogy egy új fog mennyibe kerül?

Megkérdeztem tőle, csak érdekel, hogy drágának számít e. :)

2021. ápr. 27. 14:14
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nem olcsó, de függ az anyaghasználattól és hasonlóktól. De szerintem ha nem zavar, nem muszáj, akkor nem fogod megcsináltatni, mert bizony 120000-200000ft körül is simán mozoghat egy implantátum.

(Érdekességképp, nekem most Németországban 700EUR-es tervet készített a fogorvosom, csak egy koronáért :P)

2021. ápr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!