Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Három nap múlva kapnék Pfizert...

Három nap múlva kapnék Pfizert, viszont nagyon fáj a bölcsességfogam. Bevállalható a műtét oltás után kicsivel?

Figyelt kérdés

Valószínű 1-2 hét múlva esedékes egy bölcsességfog műtét. Ehhez mennyire kompatibilis az oltás?

Arra vagyok kíváncsi, hogy gáz-e úgy beoltatnom magam, hogy van panaszom. És az oltás után és a 2. turnus előtt, nem baj-e, ha kikapják a fájó fogam.

Természetesen kikérem orvos véleményét, de azért érdekelne pár vélemény.



2021. ápr. 26. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Nos én úgy mentem el h valszeg volt egy meglévő gyulladás a fogamban. Nem tudtam róla. Aztán miután megkaptam rá néhány órára szószerint berobbant a fogam csütörtökön. Szintén Pfizert kaptam. Tehát ha akut gyulladás van valszeg el se vállalnak. Ha mégis akkor készülj h lehet úgy szenvedsz mint én. 3 napig xiloxon és flectoron éltem. Ma jutottam el dokihoz vele
2021. ápr. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én fogkezelés közepén kaptam meg, híd, implantátum, gyökér, amit akarsz.

Nem tanács, nem biztatlak semmire, de én úgy voltam vele, ki tudja, mikor lesz megint pfizer, ha most nem megyek el, lesz kínai ki tudja, meddig.


Nem lett semmi bajom, szerencsére.

2021. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Idő közben túl is estem rajta, és nem lett rosszabb, mint volt. :)

2021. máj. 3. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!