Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogvésés,műtét nagyon fáj?

Fogvésés,műtét nagyon fáj?

Figyelt kérdés

Sajnos van 1 letort fogam alul amit évekig halasztottam mar csak nagyon nagyon picit latszik a fog szele .

Voltam szajsebeszeten ahol fleirtak gyulladas csokkentot azt kell szedjem aztan ki veszik .Viszont félek nem tudom hogyan tudják majd kiszedni ,mennyire fog fájni 😌


2021. ápr. 29. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy vésik. Volt egy idős betegem, iszonyú elhanyagolt fogakkal, szinte csak gyökerekkel. Simán kihúzták az összeset.
2021. ápr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem kicsi része se volt már kint,mégis fogorvos ügyesen ki tudta húzni.

Ha mégis vésik nekem az se fájt.

Volt egy fogam ami le sem volt törve mégis 1 órán át kínlódott vele szájsebész,véste,gyémánthegyű fúróval szétdarabolta stb,de nem tudta kiszedni,végül ínyemet kellett vágni és úgy tudta 3 darabban kiszedni. Utána varrni kellett és menni varratszedésre.

Nem fájt ezekből semmi,csak ültem ott és gondolkodtam vajon mikor lesz végre kész,a doki izzadt rendesen. Azért írtam le ilyen részletesen hogy lásd nem a fog nagysága a lényeg és az injekciótól semmit sem éreztem pedig kisebb műtétem volt akkor.

2021. ápr. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj koszonom .Izgulok ,de azert varom hogy megszabaduljak attol a rossz fogtol 😌😊
2021. ápr. 29. 08:23
 4/4 Hellmano ***** válasza:
Nekem egy ilyenben volt részem, hát nem kellemes az tuti. Benn törte a doki a fogam azt fél órát kínylódott vele, mire előszedegette a darabokat. Kaptam 2 érzéstelenítőt, de úgyis éreztem, mikor véste. Nem mellesleg a mellette lévő jó fogamat is eltörte...ami azóta tömött, pedig az alsó fogsoromon az az egy rossz fogam volt se több és erre csinált még egyet... alig akart elállni utána a vérzés annyira megdolgozott, utána vissza is kellett mennem egy óra múlva, hogy valamit csináljon már, mert egy 2 dl-es poharat teleköptem vérrel és nem akart elállni sehogy a vérzés.
2021. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!