Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás utáni fájdalom több...

Foghúzás utáni fájdalom több nap után?

Figyelt kérdés
Ma éjjel észleltem hogy a kedden kihúzott felső fogam helye fáj. Viszont a fájdalom nem lüktető volt, hanem egyszerűen csak fájt, de csak azután hogy ittam pár kortyot. Vettem is be rá gyógyszert, utána nem igazán éreztem semmit. Viszont ma evés közben újra elkezdett fájni. Már ott tartok hogy enni és inni sem merek a fellépő fájdalom miatt.

2021. ápr. 30. 15:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell hogy a húzott fog gyulladt volt.
2021. ápr. 30. 15:32
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyulladt volt, akkor biztos hogy kell neki egy jó pár nap, amíg rendbe jön.
2021. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. ápr. 30. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szinte természetes, hogy fáj. Pár nap és jobb lesz.
2021. ápr. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél be fajdalom csillapítót. Ha az sem segít akkor antibiotikum lehet kell, mert zavart seb gyógyulásod van, ebben az esetben illetve, ha rosszabb lenne irany vissza a dokihoz, hogy ranezzen
2021. máj. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg kell mosni a helyet eves utan, de nem szabad belenyulni. Ha szetesik a benne lévő veralvadek zavart seb gyogyulas lesz es pokol 2hetig.ne lögyböld az italt a szadban, kerüld a magos dolgokat es barmit ami belemehet.
2021. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!