Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szódabikarbóna hatása a fogakra?

Szódabikarbóna hatása a fogakra?

Figyelt kérdés
Sokan ajánlották nekem, hogy próbáljam ki a szódabikarbónás fogmosást, jótékony hatása van. Nem hiszem, hogy rosszul csináltam volna bármit is, ezt azért elég nehéz elrontani. Viszont, amióta ezt kipróbáltam, teljes mértékben ki van sebesedve az ínyem, nem tudok rendesen enni, annyira fáj. Mi miatt lehet ez, illetve mit lehet tenni ellene?

2021. máj. 2. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Ez van, ha tömény lúggal mosol fogat, ami ráadásul szemcsés és rongálja a fogzománcot és az ínyt.

Nem kell minden szart elhinni.

2021. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Ja és el kell menni fogorvoshoz
2021. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos jól írja az első. A szódabikarbóna kárt tesz a fogzománcban, kicsit érdes lesz utána, gyorsabban színeződik el. Az ínyednek se tett jót, ahogy írod, de azért az majd rendesen meggyógyul. Persze közvetlen a használata után kicsit fehérebb lesz a fogad, hiszen a legkülső elszíneződött zománcréteg lejött.
2021. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Szétmarta, nem kell minden hülyeséget megcsinálni
2021. máj. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Úgy őszintén, szerinted mi miatt lehet? Nem vagyok hajlandó rá válaszolni.


Ha fehér fogakat szeretnél, akkor bizony csak a fogorvosi fehérítés az egyetlen járható út.

2021. máj. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!