Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rossz szájíz ellen?

Rossz szájíz ellen?

Figyelt kérdés

Érdekes, mert mióta átestem a covidon, azóta érzem néha-néha.

Ma mentem vissza dolgozni, de szinte egész nap érzem. Próbáltam cukorkát, rágót,fogat is mostam, de mindig visszatér.

Valami ötlet, hogy eltünjön? ☺️


2021. máj. 3. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni. Szerintem túl gyakran beszélsz magaddal te is :D
2021. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Várni jell és majd elmúlik. Ez a covid "mellékhatása", lehet hogy még tartani fog pár hónapig.
2021. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is már ott járok, hogy a mandulámat akartam kivetetni, kihúzatni olyan fogam, aminek amúgy semmi baja, és már torokfertőtlenítőket eszek minden ok nélkül.


Aztán utánaolvastam, hogy ez ilyen fantomszaglás/ízlés elnevezésű utóhatása a vírusnak. Hiába érzem, hogy rossz a szájízem, onnan bizonyosodok meg, hogy nem, hogy fogmosás+nyelvmosás+szájvíz+rágó kombó mellett az elmult 1 hónapban nem láttam azt egy ismerősömön meg senkin sem, hogy hátrahúzódna vagy elkomorulna az arca, miközben beszélgetek vele.


Elvileg tényleg elmúlik pár hónap alatt a dolog, és nincs rá sajnos gyógymód :/

2021. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. 1-es nagyon vicces 😃

Olyan rossz, már nem birom elviselni, mint hányás után ilyen keserű, borzasztó ☺️🤢

2021. máj. 3. 20:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!