Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Honnan szerezhetnék sok pénzt?

Honnan szerezhetnék sok pénzt?

Figyelt kérdés

Hiába dolgozom ki a belem, kell albérletet fizetni, éhenhalni se kéne, ráadásul sok tartozást halmoztam fel de ez hosszú történet...

A lényeg hogy úgy érzem bármennyit is dolgozom, soha se lesz pénzem arra hogy megcsináltassam a fogaimat, anélkül pedig az egész életem megvan nehezitve, tudom én toltam el, vigyáznom kellett volna rájuk, de most már nem tudok mit csinálni mint hogy gyűjtöm a pénzt, hogy majd megcsináltathassam de úgy érzem ez a nap soha se fog eljönni mert nem tudok kitörni a sz.rból....

Mégis honnan kéne szereznem plusz pénzt ha már igy is 2 állásom van és pluszban is vállalok alkalmi munkákat de egyszerűen nem jön össze...



2021. máj. 5. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz haza költözni?
2021. máj. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hosszú történet, de röviden: nem vagyok jóban a szüleimmel...
2021. máj. 5. 08:26
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Tb alapon is van jo ellatas.
2021. máj. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tb alapon lehet műfogakat csináltatni?
2021. máj. 5. 08:30
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Nincs senkid, nincs semmid, sőt tartozásod van, a szüleiddel sem vagy jóban. Mégis mi vársz tőlünk?! Dolgozz három helyen, kérj kölcsön, stb.
2021. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös, végülis... megyek és fejbelövöm magam akkor. Nagyon megnyugtattál és igazi segitséget adtál.
2021. máj. 5. 08:34
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Akkor milyen választ vársz? Itt adjon valaki?
2021. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
PAsszem van egy hely ahol csak anyagár van és tanuló fogászok csinálják szóval sok az érzéstelenitő ccsak sokat kell várni
2021. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

5-ös, vagyok. De tényleg, mit vársz tőlünk?!


Azt látom, hogy egyáltalán nem vagy ura az életednek. Nem tudom miért kell a fogadat megcsináltatni, de gondolom csak esztétikáról és komfortról szól.


Költözz olcsóbb albiba vagy bérelj szobát. Fizesd vissza a tartozásaidat, gyűjts össze 6 havi tartalékot, és aztán csináltasd meg a fogadat. Aztán gyűjts a nyugdíjadra.

2021. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemi klinikákon, ha hallgatói gyakorlatra mész, akkor orvosi díjat nem kell fizetni, csak a fogtechnikai költséget.
2021. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!