Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogimplantátum beültetès...

Fogimplantátum beültetès mennyire lehet hatékony, mennyire fájdalmas egészséges fog kihúzása?

Figyelt kérdés
Elől két első nagyfogam nagyon kiáll fogszabalyzó nem segít, az orvosom fogimplantátumot javasolt hogy ki húzza és be ülteti az újat ezzel elméletileg korrigálható a probléma viszont nagyon félek két egészséges fogról van szó a huzástól is nagyon félek ha volt már tapasztalatod szívesen olvasnám mire számíthatok.

2021. máj. 5. 08:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen felkeresnek masik fogorvost is. Fogszabalyzo miert nem segit? Allando keszuleked van?
2021. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Azt mondta ahhoz kellene műteni az állkapocs csontot 1.5-2cm előrébb van a felső
2021. máj. 5. 09:55
 3/34 A kérdező kommentje:
Semmilyen készülékem nincs mert nem segítene azt mondta ezt a mértékű kiállást nem húzza vissza igazából a két első nagy fiammal van baj
2021. máj. 5. 09:56
 4/34 A kérdező kommentje:

*fogammal

Telefon át írja :)

2021. máj. 5. 10:02
 5/34 anonim ***** válasza:

Hat akkor megiscsak van mas megoldas. Ha a fogaid ennyire kiallnak, valoszinuleg a harapasoddal is komoly gondok lehetnek, tehat hiaba mutene ki a fogakat, attol meg ugyanugy meg kene kesobb muteni az allkapcsodat szerintem. A rossz harapas hatassal van a fogakra (hamarabb romlanak a rossz terheles miatt), a beszedre, mindenre.

Mindenkeppen kerj masodvelemenyt, nekem ez eleg furcsanak tunik...

2021. máj. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Két orvos javasolta, viszont implamtatummal nem kell a műtét sem, ha össze zarom a szám csak felül a két fog áll ki illetve mellette 1-1 de az nagyon pici mèrtèkkel ezért mondta így korrigálható, de meg mondom az őszintét a fogjúzástól beparáztam nagyon
2021. máj. 5. 10:16
 7/34 A kérdező kommentje:
A fogaim jók beszéd hibás nem vagyok igazából csak nagyon zavar az a két fog, régóta tervezem de most van merszem
2021. máj. 5. 10:17
 8/34 A kérdező kommentje:
Csak én azt vártam hogy azért egy 3D-s fotót mutatnak hogy mégis milyen lenne egyszerűen elkeozelni nem tudom hogy milyen ha ki húzza és mást tesz oda ez olyan furcsa dolog,és sajnos még hasonlót nem olvastam tapasztalatot, azért is tettem ki ide hátha....
2021. máj. 5. 10:21
 9/34 anonim ***** válasza:

Nem a foghuzas fajdalmas, hanem az implantatum utana egy nehezebb menet. En azon az allasponton vagyok, hogy minel tovabb inkabb megtartanam a sajat fogaimat, foleg ha egeszsegesek. Az implantnak raadasul megvannak a maga veszelyei, ki is lokodhet egy ido utan, ha csokken a csontallomany, be is gyulladhat sokszor, stb.

Anyosomnak pont most csinaltak, elegge megszenvedett vele.

2021. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Hát még van majdnem két hetem eldönteni mi legyen, azért köszönöm szépen a választ
2021. máj. 5. 10:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!