Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tisztítsam fecskendővel...

Hogyan tisztítsam fecskendővel a bölcsességfog helyét?

Figyelt kérdés

Egy hete húzták ki a bölcsességfogam, 5 perc alatt megvolt, egyben kijött, de így is kaptam pár öltést. Ezek közül az egyik kijött 4 nap után, és lehet, hogy picit szétnyílt a seb. El is kezdett fájni a csont.


Ma reggel voltam varratszedésen, és azt mondta a fogorvos, hogy a pici lyukban bennemarad a kaja fogmosás után, ettől gyullad be, és adott egy fecskendőszerű cuccot, hogy azzal tisztogassam. (Illetve mondta, hogy hívjam őket, ha nem megy.)


A kérdésem, hogy ez hogy történik, milyen messziről fröcsköljem a vizet, víz legyen vagy szájöblítő, stb? (tudom, ezeket a kérdéseket feltehettem volna ott is, de mindig elfog a frász a fogorvosnál és elfelejtem, valamint németül még nem 100% hatékony a kommunikációm)



2021. máj. 5. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Látod magadnak hogy van ott maradék?


Különben messziről nem lehet,de ne is nyomd egészen bele, csak egy határozott rá irányuló mozdulattal ürítsd ki rá a fecskendőt

Biztos, ami- alapon kétszer-háromszor

2021. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nehéz látni, kb egy pici fekete lyuk. De akkor megpróbálom úgy, ahogy írtad. Az a szar, hogy elég érzékeny utána a helye, mintha a csontot spriccelgetném ott.
2021. máj. 5. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!