Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki tud esetleg olcsó...

Valaki tud esetleg olcsó helyet fogszabályozáshoz?

Figyelt kérdés
Sajnos az anyagi körülmények nem olyanok hogy csak úgy 200-300ezret kifizessünk egybe. Nagyon kuszak a fogaim és nagyon szeretnék fogszabalyzot hogy mire elvegzem a középiskolát szépek legyenek. Érdekelne hogy esetleg van e lehetőség részlet fizetésre vagy valamilyen támogatásra?

2021. máj. 7. 02:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy olcsó helyek nem nagyon vannak, minden helyen megkérik az árát. Viszont igen, van ahol van lehetőség részletfizetésre, ez általában a honlapokon ki van írvava.


Ha 18 éven aluli vagy, akkor TB támogatott helyen nem kell kifizetned a kezeléseket, csak a fogszi készülék árát. A közhiedelemmel ellentétben az állami helyeken is lehet találni jó orvosokat. Én is oda járok, nekem már nemsoká leveszik, de egy rendes, ígéretes orvosom van. Ehhez el kell menned a körzeti fogorvoshoz, és kérni egy beutalót, azzal tudsz menni fogszabira. Nekem mikor feltették, 60 ezer volt fogívenként, és szerencsére külön tették fel, szóval nem egyben kellett fizetnünk.

Ha bármi kérdésed van még, írj ;)

2021. máj. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!