Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik fogkrémnek van erős...

Melyik fogkrémnek van erős mentolos hatása?

Figyelt kérdés

Eddigi fokrémeim nem jöttek be és nem éreztem nagyon frissnek utána a számat így vennék olyat ami biztosan extra erős mentolos vagy friss leheletet biztosít fogmosás után, mert nem mindig használok szájvizet. Márkát is írhattok vagy linket is.

Fogkeféből viszont nekem csak a curaprox, vagy a parodontax (ebből is csak a puha nem hegyes sörtéjű) jött be mert gyengék a fogaim ezek pedig kényelmesek.



2021. máj. 7. 03:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, mert én pont olyat keresek mindig, amelyik nem mentolos. Ki nem állhatom.
2021. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1.nem ez volt a kérdés...
2021. máj. 7. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom, de legalább valaki válaszolt 🤷‍♂️🙃🙂
2021. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3.valahogy hidegen hagy ha választ kapok e a kérdésre vagy sem inkább a kérdésre megfelelő válasz érkezzen.🤷‍♂️
2021. máj. 7. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Így jártál 🤷‍♂️
2021. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5.Okés mint mondtam hidegen hagy🤷‍♂️
2021. máj. 7. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a mániám, hogy próbálgatom a fogkrémeket, már nagyon sokfélét vettem. Azt vettem észre, hogy mostanában nem elég mentolos egyik sem, de én mindig használok Listerinet, ami viszont nagyon mentolos. Lehet, hogy ahhoz képest érzem ezeket kevésnek. De ez pl elég mentolos volt , ahhoz képest, hogy viszonylag olcsó.

[link]

A Signal, Paradontax fogkrémek viszont egyáltalán nem mentolosak, a Sensodyne és Colgate márkáknál már találni olyat, ami egész frissítő érzést hagy. De most éppen egy L'Angelica márkájút használok, eukaliptusz-mentolos és egész jó ez is. Érdemes próbálgatni, mert nem mindenkinek ugyanaz válik be. Én sem találtam még olyan fogkrémet, amivel 100%-osan elégedett vagyok, pedig vagy 20 félét már biztos próbáltam.

2021. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!