Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen szajvizet vegyek?

Milyen szajvizet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Fájdalmas inygyulladásra ki milyen szájvizet öblögetőt ajánl? Gingisol cseppet alkalmaztam de 1 üveg semmit nem használt. 😔 Most a doki által antibiotikumot szedek de elfelejtettem kérdezni tőle mivel öblögessek, vagyis mondott valamiket csak elfelejtettem.

Melyik a legjobb és legbeváltabb készitmeny ilyen problémára? Illetve az antibiotikum es a szajviz, öblögető mennyi ido után fog használni? Mert jelenleg az inyemhez ha barmi, akar a nyelvem is hozzáér nagyon fáj, és a fogam is lüktet olyankor.

Várom a tanácsokat. Köszönöm



2021. máj. 13. 06:35
 1/5 A kérdező kommentje:

Illetve mivel nagyon fáj ott az inyem, vérbe van, és a fogam is azóta, hogy mossam ott a fogam?

Ovatosan, enyhén, vagy pedig lehet normálisan? Igaz azt nem tudom hogy bírnám ki.

2021. máj. 13. 06:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Chlorhexamed 2%
2021. máj. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Clorhexamed, corsodyl - patikában van

Vagy listerine gum protection

2021. máj. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legjobb a cserszömörcés szájvíz(keserűmandula ízesítéssel)az íze pocsék, de a hatása kiváló..


Nem kell ide mindenféle hókusz-pókusz, csak a cserszömörcés szájvízzel öblögess.

Nekem bevált. Bármi baj van a számban, éjszakára ezzel fekszem, reggelre elmúlik..ha nem, akkor étkezés után megismétlem.


Most vettem az osanban a legolcsóbb, lila színű francia szájvizet 6 in 1, 18%-os alkoholtartalommal. Tegnap azzal öblögettem, azt hittem elenged az összes záróizmom, olyan erősnek tűnt..viszont a számban rend van.

2021. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ìnygyulladásra anti-bakteriális szájvìz kell!

Amiket én ismerek és használok:

1. Ha gyorsan akarsz eredményt akkor Corsodyl+Paradontax fogkrém (vagy Paradontax szájvìz + ugyanúgy klórhexidin van benne). Ezt nem lehet hosszú távon alkalmazni, mert elszìneződnek a fogaid, kiszörösödik a nyelved.

2. Listerine Gum Therapy, klinikai vizsgálatok megállapították, hogy a LAE polimer ugyanolyan hatásos, mint a klórhexidin az ìnygyulladás kezelésében. Ez mechanikai úton hat és nem okoz elszìneződést.

Sokkal jobb az ìze is.

Én ezt ajánlom hosszútávon.

Amúgy én is jövőhéten megyek fogkőleszedésre. 🙌🏻

2021. máj. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!