Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szeretném megcsináltatni a...

Szeretném megcsináltatni a felső fogsoromat, de túl késő már?! Fogtechnikus, jó fogorvos?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném megcsináltatni a felső fogsoromat, de félek hogy túl késő már.

Gyerekkoromban történt egy balesetem, aminek következtében a felső fogsoromban elől kitörtek a tejfogaim, majd a felnőtt fogaim,a középső és oldalsó metszőfogak elég csúnyán, rendezetlenül nőttek, szüleim nem adtak pénzt a fogszabályzásra sajnos, nekem pedig csak mostanra lett rá elegendő. Voltam egy fogorvosnál, ő azt mondta, már túl késő ennyi idősen, és nem lehet mit tenni vele.

Szeretném a segítségeteket kérni, hátha tud valamelykőtök ajánlani fogtechnikust vagy orvost, vagy bárkit,aki ilyennel foglalkozik! Esetleg,ha valakivel hasonló történt, jó lenne,ha megosztaná!

Sajnos nem csak esztétikailag kifogásolható, de az oldalsó metszőfogaim gyakran fel is sértik az alsó ajkam.

Nagyon köszönök minden választ, előre is!


23/L



2021. máj. 28. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy túl késő, 23 évesen meg főleg. Azt nem írtad, hogy merre laksz, így ajánlani sem tudok, de az biztos, hogy van bőven arra esély, hogy rendbe hozzák, igaz, lehet hogy egy tini korúhoz képest tovább tartana pl a fogszabalyzas
2021. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En is 23 evesen kezdtem el a fogszabalyozast, mostmar tokeletes a fogsorom.
2021. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Melyik varosban keresel?
2021. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van aki 40 évesen kezd bele. Az igaz, hogy mivel már nem vagy fejlődésben hosszabb lehet a folyamat. De sohasem túl késő.
2021. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De jó! Nagyon köszönöm a válaszokat! Akkor van remény, csak keresnem kell egy jó orvost, fogtechnikust.

Vácon élek. Szívesen fogadok ajánlásokat, hogy kihez menjek.

Igen, azt mondta, akinél voltam, hogy mivel már megállt a fejlődés, ezért nem lehet, nem lenne eredményes.

2021. máj. 28. 16:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na hát hozzá többet ne menj
2021. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eredménye ugyan úgy lesz, csak hosszabb idő alatt. Hozzá inkább ne menj többet. Semmilyen témában.
2021. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50 évesen is lehet, szóval elég béna orvos lehetett... Nekem most 29 évesen is van rögzített fogszabim
2021. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező mi lett veled végül?
2022. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!