Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Oltás után mikor lehet fogat...

Oltás után mikor lehet fogat huzatni?

Figyelt kérdés
Nem találok infót neten, de már megbolondulok a fájdalomtól. Segítsetek kérlek. Ki kell húzni egy fogamat. Menthetetlen. De pár napja kaptam oltást. Nem tudom mikor mehetek

2021. máj. 29. 03:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem a Vakcinainfós Facebook csoportban, ahol orvosok válaszolnak, jellemzően a szakterület dolgozói.

Általában azt írják, tervezhető húzásnál érdemes két hetet várni. Viszont ha fáj, már akár két nap után kihúzható, de csak akkor, ha oltás után már nincs láz, vagy más akut oltási reakció.

De volt olyan kérdező, aki azt írta, a fogorvosa nem húzta ki neki, hanem két hétre antibiotikumot adott neki. Tehát fogorvostól is függ. De elvileg lehet.

2021. máj. 29. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!