Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek az oltás műve?

Szerintetek az oltás műve?

Figyelt kérdés
Igaz, sok éve hanyagoltam a fogaimat, mindegyik megvan és felül fogszabályzásnál nem akartam félteni de kettőt kihúztak semmi baj velük, csak a pár lyukas fogaimnál van baj. Oltás előtt soha nem fájt, csak most fáj mint állat mert ízületi fájdalmak jelentkeztek, mit csináljak? Igen fogok fogorvoshoz menni muszály lesz betömetni amit kell vagy kiderül mizu, de ezt a benyillalo fájdalmat nem értem. Főleg ha mindenhol begörcsöl a fogaimba, lábaimba, karjaimba. 22 f vagyok.

#száj #oltás #fájdalom #Fogakban #Oltás előtt #Soha se fájt.
2021. máj. 30. 23:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos nem tudom, mert nem ismertek a mellékhatásai.

De pár év múlva kiderül.

2021. máj. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom valószínűnek, még senkitől nem hallottam ilyet, de ha párnapon belül elmúlik, akkor lehet az oltástól volt valami gyulladás ami oda jutott. Mikor kaptad meg?
2021. máj. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Kedden kaptam meg a második oltást. Első oltást április 27 én kaptam. Egy napig zsibbadt csak a karom de nem volt semmi fogfájdalom. Csak most kedden kaptam, és 4 napja rosszul vagyok. Ízületi fájdalmaim vannak mindenhol és olyan legyengülést érzek, mozogni is alig tudok nehéz ez. Előtte soha nem volt semmi, persze van pocakom is de kövér nem vagyok.
2021. máj. 31. 00:02
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyet kaptál?
2021. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy az oltás leterhelte mind az idegrendszer emet? Mondjuk rosszul is adták be. Görcsölt a hónaljam is meg a karom eleve szóval itt van valami. Nehogy valami nyirokrendszer goc legyen mert akkor mehetek a megfelelő orvoshoz vele. Az plusz hogy sok fizikai munkát csinálok 3 om éve, az is leterhelhette
2021. máj. 31. 00:06
 6/24 A kérdező kommentje:
Kínai Sinopharmot kaptam mindkettő az volt. Mást nem valaszthattam
2021. máj. 31. 00:07
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva a borsozom mert ugyanez van velem. Sőt nekem hetek alatt lett 2 szuvasodasom. Sinofarmotkaptam ugyanugy
2021. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nekem allkapocsizuletem is fajde már 1 honapja és előtte sosem volt ilyen
2021. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül ezzel a gonddal. De akkor mi a fenéérr nem tájékoztatnak bennünket hogy esetleg valami olyat okozhat hogy rá megy az egészségünk is, ja de tudom már, régen tudtam hogy nem stimmel a dolog miért kell két oltás holott az első semmit nem okozott ez nem normális, ez már terrorba próbálják állitani az egézségünket is. Adtak a fosnak egy jó nagy pofont, éreztem én hogy nem stimmelt a dolog most mehetek isten tudja hány orvoshoz meg kezelésre.
2021. máj. 31. 10:46
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez szívás de ha eztmondod hogy biztos az oltás miatt akkor te vagy a hülye. De most hogy olvastam neked is ugyanez hét ledöbentem ez már nem lehet véletlen. Az a baj nem hisznek nekünk azt mondjak nem az oltastol van így nem kerul fel a mellekhatas listára sem...
2021. máj. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!