Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fájhat a foghúzás?

Mennyire fájhat a foghúzás?

Figyelt kérdés
10 hetes kismama vagyok,tegnap feldagadt az arcom valószínűleg a bölcsesség fogamról. Nem fáj de nem is szeretném halasztani,de gondolom húzás lesz a vége. 29 év alatt egy lyukas fog tömésem volt azt időben észrevettem és mentem is vele az orvoshoz,teljesen fájdalom mentes volt. Meg fogkőszedésre szoktam járni az se a legjobb de kibírható

2021. máj. 31. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten érzékeny vagyok a fogaimra, úgyhogy mindig előre szólok, hogy nagy adagot kérek. Akkor egyáltalán nem fájt, utána csak egy kicsit. Aztán mikor már felsőket kellett kiszedni, akkor bevállaltam mindkettőt és az se volt végül vészes.

Így hogy kismama vagy, nem tudom miket kaphatsz vagy miket nem, de ha alapjáraton nem vagy fájós, max csak fogadnál félsz, akkor egyáltalán nem vészes a dolog.

2021. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni a húzás, max csak a szúrás amikor kapod az érzéstelenítőt.
2021. máj. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fáj. Az érzéstelenítő injekció lesz csak kellemetlen.
2021. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy húzzák, de nyugi, ha mégis akkor meg kaphatsz érzéstelenítőt és úgy egyáltalán nem fáj bár tud igen kellemetlen lenni ahogy recseg-ropog meg húzzák, tekerik.

Utána tud fájni pár napig ami fájdalomcsillapítóval nem vészes, de vigyázni kell a sebbel, hogy ne fertőződjön el.

2021. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Erzestelenitovel ha jól beadja a doki semennyire se fáj a foghuzas. Ettől aztán kicsit se parázz!!!
2021. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Ha be van gyulladva akkor nagyon fáj, ha nincs, akkor nem
2021. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy fáj ha be van gyulladva!!! Egy hatalmas nagy okorseg amit valaki elterjesztett h gyulladt fogat nem lehet erzesteleniteni. Nekem 3 atom gyulladt fogat huztak ki ugy h meg sem éreztem.
2021. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!