Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állkapocs izület probléma?

Állkapocs izület probléma?

Figyelt kérdés
Feszít a fülem,fáj a nyakam,a neten bukkantam rá,hogy ez is okozhatja...Valakinek volt már ilyen panasza? Mit lehet tenni,hogy elmúljon?
2008. dec. 7. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Igen volt már, aztán kaptam egy szilikon, fogvédőt, módván, éjjel nyikorgatom a fogaimat, és állandóan begyullad az állkapcsom.De mindezek mellett, sajnos ki kellett húzatnom, a bölcsességfogaimat, és a manduláimat is meg kellett nézetnem,, mert ezek mind okozhatják ezt is, Nyikorgás, fog, mandula, és ki kellett zárni, hogy melyik, mert mindeggyik be tudja duzzasztani a nyirokcsomókat,ill mirigyeket, amik ilyen tüneteket okoznak.Bocsi, nem akarlak ijesztgetni, de nézzesd meg, hogy melyik okozza, az izületi gyulladást:lehet, hogy a csikorgatás, lehet, hogy a mandula, lehet, hogy a bölcsesség, vagy rágófog, mert akkor célírányosan tudják, megoldani ezt a problémát.
2008. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! NTI-tss "készüléket" kaptál? Ha igen,mennyibe került? Idén már nem tudok elindulni semerre,kenegetem svédkeserű krémmel meg almaecettel.Meg észrevettem,hogy ha stresszesebb vagyok előjön,igy elképzelhető nálam is a fogcsikorgatás vagy hogy feszitem éjjel az állkapcsomat...:-(
2008. dec. 19. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Bocsi, hogy csak most írok, igen kaptam,de a valódi okot kell megszűtetni, ez csak ideglenesen használt. Én akkor is csak azt tudom mondani, hogy ki kell zárni, a többi dolgot is hogy biztosra menjél.Egyébként nagyon együtt érzek veled, mert én is megszenvedttem, még egy jóízűt sem mertem mosolyogni, mert még akkor is begörcsöltem, stb...és hosszú tortúra volt.Zárd ki a fül-orr-gégészt is.
2009. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és bocsi,a készülék, meg elég kellemetlen, de ez ezzel jár:(Nem aludttam vagy két napig, meg furcsa volt, és folyt a nyálam, kifelé,.Bocsi:(
2009. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Még nem tudtam utánajárni,mert állitolag csak Pesten csinálnak ilyen készüléket,nagyon sokba lenne az út is.:(
2009. jan. 11. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!