Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi ideig rendbe rakni a...

Mennyi ideig rendbe rakni a fogsoromat? Kép 👇

Figyelt kérdés
Sajnos nem voltam még fogorvosnál, mert nagyon félek szinte rosszul vagyok , ha rá gondolok annyirra félek. Muszáj már elmennemert rondák a fogaim, nincs így önbizalmam.

2021. jún. 3. 12:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Üzenetbe tudom csak elküldeni
2021. jún. 3. 12:35
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1.feltöltöd a képküldés oldalra és belinkeled nem nagy ördöngőség..

a kép úgyis törldődik pár hónap után vagy törölteted ha nem akarod sokáig fenn.

2021. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megmondani, nem vagyunk orvosok, meg egy mépről nem sok derül ki. Kérj időpontot, az elején csak egy konzultáció lesz, ahol megnézi az orvos, hogy mi van, felállítja a diagnózist és ez alapján egy kezelési tervet dolgoz ki. Ha csak 1-2 lyukas fog van, vagy egyet ki kell húzni, azt lehet, ha van rá idő, ott helyben megcsinálja. Ha komolyabb kezelésre van szükség, újabb, valószínűleg több időpontot kapsz amikor vissza kell menni.
2021. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz képet!
2021. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem engedélyezett a link bemásolása ☹️
2021. jún. 3. 15:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt próbáld ki.

[link]

2021. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2021. jún. 3. 16:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mit akarsz csinálni. Lyukasat nem látok, nincsenek elsárgulva. Fogkő nem tudom van e, gyenge kép. Le van töredezve de azt nem tudom hogy héjon kívül hogy lehet megcsinálni, hacsak nem építik fel fehér tömésből.

Fogszabályzás nem ártana, az meg bizony drága.

2021. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fogszabályzó kb 2 év, fiamnak hasonló volt, most meg olyan mint egy fogkrém reklám.Igaz a végére 400000ft lett. Állami olcsóbb,de utána kell járni hol és kivel csináltatod.
2021. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18 év felett nincs rá semmi támogatás. A fogszabi nagyjából 5-600 ezer mindennel és kb. 1,5-2 év, utána kell mindenképp élpótlás is neked, az foganként 20-30 ezer kb. Ez mind csak hozzávetőleges, fogszabis orvoshoz menj el konzultációra.
2021. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!