Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogadni fog a körzetis fogorvo...

Fogadni fog a körzetis fogorvos időpontegyeztetés nélkűl, ha hírtelen betört a fogam és begyulladt?

Figyelt kérdés

betört a fogam. lyuk tátong s látszik a fogamon keresztűl az ínyem vagy a fogbelsőm, nem tudom. de begyulladt. fáj is s nem tudok aludni sem.

gyors sms-ben írtam a főnöknek h nem tudok holnap bemenni melózni. nem merek enni se, mert mégjobban begyulladhat stb.


Fogad szerintetek a körzetis fogorvos holnap?



2021. jún. 10. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk igen, bár én helyedben felhivnek...
2021. jún. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha varos, mindenkeppen kell
2021. jún. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, az akut problémát kötelességük ellátni, de telefonálj oda, hogy nagyjából mikor kell menj, ne állíts oda szó nélkül és főleg ne a rendelés végén.
2021. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mentem...fogadott...de meg is bántam...

az én körzetemben lévőforvos nem volt (mint mindíg amikor kell)

de a helyettese fogadott. rajtam kívűl csak egy férfi volt. az aszisztense is folyton mondta a forvnak.de ő csak azt hajtogatta h nagyon sokan vannak sietnie kell. úgy bepörgött, mint aki speedet szedett volna be. mint egy hiperaktív őrült. nyomott egy szurit, de nagyon pocsék helyre, s meg sem várta h hasson rögtön elkezdte fúrni. az aszisztense már vinnyogott helyettem h térjen már észhez.

hát nem tért észhez s én tűrtem mozdulatlanúl, mert még a végén másik ép fogamat fúrja szét.

betömte ideiglenes gyógytöméssel. hadarta h majd kéjek időpontot a körzetisemtől,de tudta h az szabin van stb.


szépen megköszöntem -s az aszisztense csak csodálkozott.


szerencsémre agyon Tantum verdéztem a számat mielött bementem.eltűrtem. de sztem rosszabbúl jártam volna ha nem megyek, mert begyulladhatott volna.


az érzéstelenítő akkor hatott amikor már félúton voltam haza...csak a felső ajkam zsibbadt le, s az is elég gyenge volt. mindíg mindenen spórolnak.


mondta a másik fogorvos (látta már az sms-emet stb.)mondta h fogadott volna. csakhát nem tudom h az mennyibe került volna.

na mindegy. túléltem. márcsak a maradandó tömés van hátra, mert ez ideiglenes. de remélem h már kapok rendesen inyekciót stb.

2021. jún. 10. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Ilyen a legtöbb korzetis orvosok.

Én ezért járok maganra.

5 éve nincs szuvasodasom, felevente jarok fogkoleszedesre

2021. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minel hamarabb tomesd be, mert ala fog szuvasodni
2021. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!