Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után normális, ha...

Fogtömés után normális, ha nagyon enyhén de érzem, hogy fájdogál néha a fogam?

Figyelt kérdés

Múlthéten gyógyszeres tömést kaptam, kedden pedig megkaptam a végleges tömést. Érzéstelenítés nélkül csinálta, ez nem tudom, hogy befolyásol-e bármit. De néhány órával a tömés után nagyon enyhén de fájdogálni kezdett.

Nem érzékeny hidegre-melegre, rendesen tudok vele enni. Ez az egy bajom van, hogy nagyon enyhén, de néha megfájdul és zavaró tud lenni. Még gyógyszert sem vettem be rá mert abszolút elviselhető csak még is zavar.


2021. jún. 11. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Normális. Nyugodtan vegyél be gyógyszert, arra való.
2021. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a fogorvos azt mondta, pár napig normális, az az oka, hogy a töméshez használt vegyi anyagok kicsit ingerlik a fogat. Nálam kicsit tovább, akár pár hétig is eltartott, de végül nem kellett vele semmit csinálni, magától rendbe jött és azóta panaszmentes.
2021. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Megnyugtattatok, olvasgattam, hogy ilyen enyhe fájdalom a fogat ért trauma miatt lehet és max 2 hét alatt elmúlik. De érdekelt más tapasztalata is.

Ment mindenkinek a zöld pacsi!

2021. jún. 11. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen normális, nekem is szokott
2021. jún. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!