Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet rá esély hogy egybe...

Lehet rá esély hogy egybe szedje ki a doki?

Figyelt kérdés

Szerdán megyek szájsebészetre a 26-s fogamat fogják húzni ,kb a fele el van szuvasodva ezért iszonyatosan félek hogy mi van akkor ha összeroppan a fogóban a fogam és vésni kell!!

Mondjuk a doki azt mondta már nincs ilyan hogy vésés han szétfurja több fele és kiemeli a fogat!!

Nos ezt elmondani nagyon egyszerű!!

Nagyon nagyon félek ,de már rá kell szedjem magam!

3 gyereket szültem esküszöm szülnék inkább még egy babát csak ide ne kellene mennem!!

Tapasztalatok akinek esetleg volt ilyen húzása ??


2021. jún. 13. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Szerinted ezt innen hogyan tudnánk megmondani?

Ha tapasztalt, megbízható, elismert dokihoz mész, akkor nem lesz gond. Arra fog törekedni ami a legjobb megoldás. Nem tudom milyen módszerek vannak, de azt fogja használni amire neked szükséged van. Ha eltörik akkor eltörik, így is, úgy is ki lesz szedve az a fog.

2021. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
el van érzéstelenítve. ha több darabban szedi ki, neked akkor sem fog fájni. nekem volt már ilyen.
2021. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha csak az íny felett szuvas akkor van esély, hogy egyben kiszedi, mert nekem a fogágynál fogta meg a fogamat, mozgatta, csavarta és kijött. De volt, hogy csak a fele volt meg a fogamnak azt is simán kiszedték,nem tört szanaszét. Ha ügyes a fogorvos akkor ha szét is törik, de van ép rész amit megfoghat ki tudja szedni. Érezni nem fogod, csak hallani.
2021. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm kedves 2.3. Válaszoló!!

Megnyugtattatok!!

Erre voltam kivancsi igen kinek volt ilyen és leirja a tapasztalatát!!😊

2021. jún. 13. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet rá esély? Lehet. Egyben ki fogja szedni? Senki nem tudja.
2021. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Majd megírod hogy mi volt?
2021. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Persze!!

Ku......a félek!!

Csak az injekción legyek túl utána talán nem fog fájni!!

2021. jún. 14. 11:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Apukámnak már húzott ki hosszában háromfelé repedt fogat a fogorvosa (aki szájsebész is), de nem tört bele. Csak így 3x kellett végighallgatnia a recsegtetést, amit jó sokáig is csinált az orvos, hogy biztosan egyben jöjjenek ki a darabok. Pedig gyökérkezelt fog volt, azok elvileg könnyebben törnek. Ne aggódj, a szájsebészeten úgy fognak érzésteleníteni, hogy szinte azt is elfelejted, hogy van szád :-)
2021. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na szóval minden rendben már itthon lábadozom!!

Nagyon ügyes volt a doki kb mindennel együtt szedte ki a fogamat 20 perc alatt

!

Kicsit recsegett de ennyi!!



Köszönöm az érdeklődést!!

2021. jún. 16. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!