Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SZTK-ban hogy választotok...

SZTK-ban hogy választotok elsőre fogorvost?

Figyelt kérdés

Időpontfoglalásnál kérdezik kihez szeretne menni és én mivel csak egyszer voltam ott nagyon régen akkor is csak röngtenre talán nem tudom mi alapján lenne érdemes vagy teljesen mindegy kezdésnek kit ajánl?

Van néhány lyukas fogam és szeritnem fogkövet is le kéne szedni, meg gyulladt az ínyem. Ezeket szeretném helyre hozni.

Amúgy érdemes fogorvostól érdeklődni ő milyen fogkrémet ajánl? Válogatom sokszor a fogkrémeimet és sosem tudom melyik igazán jó és alapos.



2021. jún. 18. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én utána erdeklodnek a dokiknak, szomszedoktol vagy a neten nev szerint +velemenyre keresnek. Nem mindegy kihez kerülsz...


Fogkremet én megkerdeztem az enyemtol, nekem azt mondta, hogy mindegy, de mondenkeppen fluorodosat használjak a lyukak miatt. Anyukamnak íny problemai vannak neki a parodontaxot javasolta.

A fehérítősre pl. Azt mondta mese habbal...


Szerintem megéri megkérdezni, olyan sok van.

2021. jún. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Sztk-ban nem választasz fogorvost. Amelyik körzethez tartozol, az az orvos kezel.
2021. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 2-es mondja. Fogkrém használatáról magán fogdokiktól hallottam, mindegyik a legegyszerűbb fogkrémet ajánlja. Amelyikben csiszoló szemcsék vannak, azt el kell kerülni, sajnos a fogport is. Elektromos fogkefét ajánlott mindegyik, mert hatékonyabb vele a tisztítás.
2021. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt választásom, a körzetes orvoshoz mentem, lakcím szerint. De ha nálatok van, akkor nyilván érdeklődj utána a környéken lakóktól.
2021. jún. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!