Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Május 25.-én szedte ki az...

Május 25.-én szedte ki az orvosom a bal hátsó, alsó bölcsességfogam, ami nem volt túl komplikált az elmondása szerint.( Viszont nyomta az előtt levő fogat) Viszont még most is fáj ott a seb,és van egy nagy lyuk, ahova minden belemegy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha hideg megy oda ( fagyi víz vagy egyebek), majdnem összepisilom magam, annyira fáj. Ráadásul az előtte levő fog, amit ugye nyomott a bölcsességfog, szintén fáj. Ha hozzáérek az ujjammal,és egy kicsit megnyomom bármilyen irányba a fogamat, akkor is fáj, pedig a röntgen,és az orvosom szerint nem sértette meg a bölcsességfog a koronát,és abszolút ép. Akkor miért vannak ezek a fájdalmak? Most is fáj, pedig csak egy nagyon minimális fagyi ment arra az oldalra.
2021. jún. 26. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem varrták össze?...
2021. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már a varratszedés is megvolt rég, rá egy hetére, júni 2.-án, de akkor is van ott egy hatalmas lyuk. Nem tudom, mit csináljak vele.
2021. jún. 26. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj vissza esetleg?...
2021. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!