Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy fogszabályz...

Mennyibe kerül egy fogszabályzás 18 éves kor alatt?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, agusztusban már 17 leszek és az lenne a kérdésem hogyha betöltöm a 18 éves kort akkor a támogatás lejár vagy kikell fizetni a további költségeket?

2021. jún. 26. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ár attól függ milyen helyen csináltatod. 18 év alatt ha állami helyen csináltatjátok akkor van rá támogatás, viszont ilyenkor általában elég sokat kell várni hogy sorra kerülj. Ha magán helyen akkor olyan 150-200ezer/fogsor. Nekem nincs fogszabályzóm, de sok ismerősömnek lett az utóbbi időben, ezeket a dolgokat tőlük tudom. A második kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni.
2021. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem baj, nagyon szépen köszönöm a válaszodat, ezzel is előrébb vagyok! :D
2021. jún. 26. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Minel hamarabb kezdd el intezni, mert nalunk pl 2 ev lett volna a varolista. Az a lenyeg, hogy addig, amig nem toltod be a 18-at, addig tamogatott (azert ara igyis van, kb 80-100 ezer forint, de also-felso), es utana az mar mindegy, hogy hany ev mulva veszik le, tudtommal ellatnak ingyenesen addig. Ha esetleg nem, akkor huzasonkent 5-10 ezret kernek el, de ez kibirhato, 4-6 hetente szerintem.

Ha 18 eves korod utan kezdenel bele, akkor mar nincs tamogatas.

2021. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!