Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csinaljak, ha nagyon...

Mit csinaljak, ha nagyon durva halalfelelmem van a fogorvostol, de muszaj lenne mennem?

Figyelt kérdés
De hogy tenyleg, nem ilyen kicsi panik, hogy de erot veszek magamon, kibirom, meg mit tudom en, hanem ha Rivotrilt veszek be se tudok bemenni a rendelo ajtajan, es inkabb felvagnam az ereimet, csak ezt ne. Rossz elmenyem volt, de nem ennyire, es ugyanilyen rossz fogat kene kezelni, szoval biztosan fajna. Mar a kisgyerekek elvileg ultracuki orvosanal is voltam, azt hittem, ott fulladok meg, a varonal messzebb nem jutottam.
2021. jún. 27. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs valaki, aki elkísérjen, bátorítson? Odamehetsz úgy is, hogy nem csinál semmit, csak megnézni, hátha segít bátorságot gyűjteni legközelebbre. Olyan helyet keress, ahol nagyon jól értenek az érzéstelenítéshez.
2021. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy erős fóbia tehát betegség


Érdemes lenne felkeresni egy pszichológust, ha nem tudsz akkor fog orvoshoz menj együtt valakivel aki támogat

2021. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne a fajdalomtol felj, hanem hogy menthetetlen vagy elrontják az egeszsegest, mint nekem. En azota, egy eve nem bizom semelyikben is. Egyhez mentem párszor helyrehozatni azt, meg egy masik dolog, de nem merek nagyibb volumenu tomest sehol.


Neked meg adnak érzéstelenítőt ugy is. Probalj mashoz viszonyitani, pl en sztorim meg menj el szakemberhez, mert ugy cssk tonkremennek es dragabb lesz megcsinaltatni.


Mi fajt ennyire egyebkent?

2021. jún. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Először is keresni kell egy olyan orvost aki fóbiás betegekre szakosodott. Aztán párszor el kell menni úgy, hogy csak beszélgettek, szokod a légkört, de még nem csinál semmit. Aztán be kell állítani annyi nyugtatót, h ne aludj el menet közben, de kissé el legyél kábulva. De ezt jelezni kell az orvosnak, mert ehhez igazítja az érzéstelenítőt. És vannak altatásos kezelések is.
2021. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni,mint az utolsó válaszoló,hogy van már olyan magán fogászat/sz.sebészet ahol kisebb altatásban végzik a húzást.
2021. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!