Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Átlátszó sínes fogszabályzósok...

Átlátszó sínes fogszabályzósok, válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Nem a láthatatlanra gondolok, hanem az átlátszóra, ami elméletileg ugyanolyan, csak kicsit jobban látszik és feleannyi, mint a láthatatlan. Ezek ilyen kivehető sínek, amiknek minimum 22 óráig bent kell lenniük, csak étkezésekre kell kivenni. Voltam már röntgenen, még most jön a 3D-s tervezés. Csak a felső fogsoromra kellene, ott is az egyik szemfogam áll kicsit kintebb, és a mellette lévő bentebb, ezt akarom helyrehozatni.

200.000forintot tudtam eddig félretenni, csak a sínekre, tehát a röntgenekre megvan külön. Tudom, hogy nehéz jósolni, de szerintetek kb kijöhet ennyiből? Ha még picit hozzá kell tenni az nem gond, de 400ezrem már nem nagyon lenne rá.



2021. jún. 30. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Szia, szerintem ezt fogorvos valogatja, nem lehet atlagos osszeget mondani.

En azonban azt javaslom, ha nincs meg az osszeg az emlitett “atlatszo” fogszabalyozohoz, hat hagyd a fenebe, es csinaltass sima femet, ami joval olcsobb (ennek azert 200.000-bol ki kene jonnie).

Hidd el, a vegeredmeny a fontos, azontul manapsag mar trendinek szamit a fogszabalyozo, ha kello magabiztossag tarsul hozza. Arrol mar nem is beszelve, hogy az ertelmes embereknek hatarozottan tetszik az, amikor valaki igenyes.

A fogszabalyozas pedig igenis igenyesseg kerdese.

2021. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Simán felrakatnám, de munkámból kifolyólag sajnos nem látszódhat:(
2021. jún. 30. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Tenyleg? Milyen munkad van, hogy nem engedelyezett??😯
2021. júl. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Színésznek tanulok
2021. júl. 1. 07:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nekem sok szinesz ismerosom van, es egyaltalan nem gond a fogazabalyzo naluk (a sima femre gondolok) 🤣
2021. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem haragszom, de nem nagyon tudom elképzelni, hogy nem gond. Színpadon, filmen ez rögtön látszik, egy halom szereplehetőségtől elesik az ember. Most történelmi dráma volt a vizsgánk, ott nem feszithet az ember fémfogszabályzóba :D

Nekem sem tiltotta meg senki, én gondolom úgy, hogy ez bekorlátozna.

2021. júl. 1. 18:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Node inkabb most korlatozzon (marha korlatoz..) amig tanulsz, mint amikor mar valogatasokra kell menned, vagy valoban x szerepben kell dolgoznod.

Sok valasztosod egyebkent sincs, max felveszel akkor hitelt es a penzt befekteted az “atlatszoba”.

2021. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De már dolgozom is, épp ez az.
2021. júl. 1. 18:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Van rendes fogszabiból(olyan mint a fém) is olyan ami alig észrevehető.
2021. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!