Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Teljes fogsor tb támogatásssal?

Teljes fogsor tb támogatásssal?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikket hogy lehet tb re fogsort csináltatni. Fel is hívtam őket igen persze lehet, menjek az ellátások Magyarországon oldalra ott eligazít a rendszer, hát nem jött össze. Esetleg valaki nem írná le mit hogyan kell benyújtani, kérelmezni?

2021. júl. 3. 06:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen indokkal akarsz TB alapon fogsort csináltatni?
2021. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehetseges.
2021. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mivel nincs egy fogam se

Rágóképesség visszaállitása címszó alatt

2021. júl. 3. 17:46
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem azt nem tudom hogy lehet e hanem azt hogy hogyan lehet. A fogorvos annyit mondott csináljak ügyfélkaput azon keresztül intézzem és a kapott papírokat ő kitölti de ott sem igazán tudom hol kell ezt, ezért kérdeztem hátha valaki már csinálta
2021. júl. 3. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Életkor függő ahogy látom:

"18 éves életkor felett sürgősségi ellátásra, fogsebészeti ellátásra, fogkő-eltávolításra és az ínyelváltozások kezelésére;

62 éves életkor felett a fenti pontban foglaltakon túl teljes körű alapellátásra és szakellátásra, ide nem értve a technikai költségeket;

az életkortól függetlenül az alapbetegséggel kapcsolatos fog- és szájbetegségek kezelésére, szakorvosi beutaló alapján fogászati góckeresésre;

a külön jogszabály szerinti fogmegtartó kezelésre"

2021. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!