Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a gond a gyokerkezelt...

Mi lehet a gond a gyokerkezelt fogammal?

Figyelt kérdés
Az egyik első fogam gyokerkezelve lett, mivel az orvos egy röntgen felvétel után gyulladást allapitott meg. A kezelés utan nyitva hagyta a fogam, majd ketszer visszamentem hogy kitisztitsa újra, majd rakott rá gyogytomest. Ez volt 2 napja de most megint úgy fáj mint a kezelések előtt, szinte lüktet. Mi lehet az oka?

2021. júl. 7. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Menj vissza gyorsan, hogy szedje ki.

Nekem fajora tette bele, es egy hetig be volt dagadva a fejem, a szam,mint egy virsli. Pokoli fajdalmak

2021. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként mar kipiszkaltam magamnak a tömést,mivel ezt olvastam mashol is hogy ez megoldás lehet, es ma nem tudok menni orvoshoz mivel nincs rendelés a mai napon, de meg igyis fáj. NEM szeretném kihuzatni mivel legelső fogrol van szó.
2021. júl. 7. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem pl kifakadt egy kis dudlibol az inyen. Akkor lettem jobban. Aztan mondta orvos, hogy bemehettem volna hozza, de eszembe se jutott, létezni se birtam. Nem hittem h ezen rud valaki segiteni.

Kaptam ab-t aztan.

De lehet ma mar fogat pótoltatni, nem csak hiddal es mar fog roncsolasaval, nyugi.


Es ne engedd rogton huzni, ha azt akar,kerdezz meg mast is



En bele nem nyultam volna fertőzésveszely miatt, de ez mar mindegy

2021. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van fogorvosi ügyelet a közelben, akkor menj oda. Nekem hasonló helyzetben, mikor betömte a fog gyökerét az orvos, külön mondta, hogy ilyen esetben mihamarabb menjek az ügyeletre, mert ki kell szedni a gyökértömést. Attól még a fogadat nem kell kihúzni, csak kicsit tovább kell még kezelgetni.
2021. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!