Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem rég vettem észre mi lehet?

Nem rég vettem észre mi lehet?

Figyelt kérdés
Most vettem észre a tükörben hogy bal felől a pofámnál ( belül) azon a kis izén..( nem tudom hogy hivják ) mind két felől van na aazon lett egy nagyon kicsi fekete pont de nagyon kicsi. Multkor is volt a számban ilyen de akkor mikor nyomtam eltünt és csak egy darabig a helye maradt meg.. mi lehet? Úgy félek megyek vele orvoshoz
2021. júl. 8. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsit pontosabban is fogalmazhattál volna..

Ha mész orvoshoz akkor miért kérdezed itt meg? Ő biztos többet tud mondani és még segít is.

2021. júl. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valaki rájött hogy mire gondolt a kérdező? 5 perce olvasom a kérdést de egyszerűen nem jövök rá. Amúgy ha mész orvoshoz akkor ő majd elmondja hogy mi van.
2021. júl. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vissza olvasva tényleg értelmezhetetlen😂

Ma reggel észre vettem a szám belsejében bal felől egy apro kis fekete pontot.

Par honapja is volt de akkor mind két felől mikor ledörzsöltem akkor egy lyukat észleltem meg vöröses volt de nem olyan mint a szám hanem eltérő de eltünt

2021. júl. 8. 08:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyógyuló seb, biztos az étel felsértette, és nem vetted észre, vagy észre vetted, de már elfelejtetted. Ilyen melegbe amúgy nem is csoda, hogy az ember elfelejt dolgokat.
2021. júl. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Köszii
2021. júl. 8. 08:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a felső fogsorod szintjében van, kb a nagyőrlőid mellett, akkor az egy nyálmirigy kivezetővső. A fültőmirigyé.
2021. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ott van
2021. júl. 8. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!