Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogmedergyulladás akinek volt...

Fogmedergyulladás akinek volt mennyi idő alatt gyógyult meg?

Figyelt kérdés
1 héttel foghúzás után fájt a fog helye nagyon és kiderült fogmedergyulladásom van. Ki lett tisztítva a helye és többször lett benne jódos csík cserélve, viszont egy pár napja megint elkezdett fájni. CT-n is megnézték és nem mutat gyulladást. Már nem váladékozik és szépen gyógyul a seb is. Azt mondták így nem takarítják már ki, türelem és el fog múlni. De mégis mennyi idő még? Még most is van, hogy lüktetve fáj ha hajolok, tompán meg egész nap. Mit tehetnék, hogy előbb meggyógyuljak?

2021. júl. 10. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére nem fájnak mostanában a fogaim, de emlékeim szerint én is korábban sokat szenvedtem fogfájásokkal, ha ez egy kicsit megvigasztal.


Szájsebészetre miért nem mész el, ha ilyen rossz a helyzet?

2021. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam, ott cserélgették ki a jódos csíkot meg ott tisztitották ki előtte
2021. júl. 30. 12:06
 3/5 anonim válasza:
Végül mennyi idő volt a gyógyulás, meddig kellett fájdalomcsillapítót szedned? én a húzás óta (5 napja) szedem a fájdalomcsillapítót 6-8 óránként :( már antibiotikumot is kaptam mellé, azt két napja szedem. Borzalom ez :/
2022. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1 jó hónap volt talán mikor már egyáltalán nem fájt
2022. jún. 29. 09:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom mennyire rossz főleg ebben a melegben, jobbulàst
2022. jún. 29. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!