Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magánban is beszólogatnak a...

Magánban is beszólogatnak a fogorvosok, ha csúnya esetekkel érkeznek?

Figyelt kérdés

Mennyire reális elképzelés, hogy odamegyek, megmutatom a fogaimat, elmondja, miket kéne csinálni, megegyezünk, csinál valamit, kifizetem, kérek következő időpontot a folytatásra, mindezt megjegyzések nélkül?


Eddig csak körzeti fogorvosnál voltam és ott kb 60% kezelés volt, 40% beszólogatás, meg sztorik arról, hogy más is milyen dolgokkal mert odaállítani. Értem én, hogy az én hibám, nem is akarom másra fogni, de ha már ott vagyok és amúgy is rettegek, nem szívesen hallgatom ezt és legközelebb még jobban fogok parázni és megint rossz döntést hozva nem merek visszamenni.


Milyen tapasztalataitok vannak, magánban rendesebbek vagy ez is fogorvosonként változik? Nagyon szeretném már rendezni a problémáimat.



2021. júl. 11. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez nem attól függ, hogy manán vagy állami, hanem az orvos személyiségétől függ. Van aki beszól, és van, aki nem.
2021. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A maszek az nem fog beszólni sértő dolgokat.

Max annyit,hogy hát ez jól el lett hanyagolva,vagy lesz itt munka még látom...

Kb ennyi,amit nekem mondtak..

2021. júl. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Vannak tenyleg rohadt elhanyagolt fogsoru emberek, de szerintem inkabb ennek örülniük kene, hisz az ilyen emberek miatt van munkájuk
2021. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki akarja, hogy fusson a szekér, az nem fogja elrettenteni az ügyfeleit ilyen beszólogatással, mert aztán nem maradna fizető páciense. Biztos van kivétel, mert hülyék mindig vannak, de nyilván sokkal kevesebb. Saját tapasztalatom nincs, sosem volt komoly fogászati gondom, de volt, aki még régen körzetisként előttem panaszolta az asszisztensnek, hogy milyen "hányingerkeltő" volt az előző páciens szájhigiéniája... Hát, ennyit az orvosi etikettről. Oda sem mentem többet.
2021. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem sok esélye van, hogy beszóljanak, persze biztosan vannak ilyen orvosok, de azért ez nem jellemző. Nekem nem túl jók a fogaim, most csináltatom magánban, de egy szó nem volt arról, hogy kinek a hibája, vagy miért hanyagoltam el, ilyesmi. Ez kb. olyan, hogyha hozzám jönnek rtg-re emberek és akkor beszólok nekik, hogy kövér és azért fáj vagy ilyesmi. Nem szabad, illetlenség és még a végén meg is ütheted a bokádat.
2021. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szólogatnak be. Én is eléggé elhanyagoltam a fogaimat, többet is húzni kellett mire rá szántam magam a fogászatra.

Csak annyit mondott, ha előbb mentem volna, többet meg tudott volna menteni.

2021. júl. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!