Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Algopyrin jó erre a fogfájásra?

Algopyrin jó erre a fogfájásra?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam fogirvisnál, és ő betömte az egyik fogam. Azt mondta akkora lyuk volt rajta, hogy nem látta az alját. Na szóval most úgy elkezdett fájni a fogam, hogy majdnem sírtam. Bevettem egy algopyrint, és az miatt most kicsit jobb. Estére lefekvés előtt bevehetek még egy algopyrint? Vagy ha nagyon fáj, akkor algopyrin helyett egy cataflam-ot lehet?

2021. júl. 13. 20:08
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Igen, bevehetsz még, akár mást is.
2021. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
A cataflam jobb. Menj vissza soron kívül, ez nem normális, hogy így fáj egy szimplán tömött fog.
2021. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Pár napig fájhat főleg, ha nagy a lyuk, de azért figyelgesd és, ha sokat fáj vagy fokozódik, akkor menj vissza.
2021. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem beveszek majd egy cataflamot mielőtt lefekszem
2021. júl. 13. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Használati utasítás an mindig benne van higy ennyi időnek kell eltelni a bevételek között. Fájdalomcsillapító áll ez kb 4-6 óra szokott lenni. Szerintem estére nyugodtan bevehetsz mégegyet, akár Cataflamot is. Azt hiszem az később hat, legalábbis nálam.. ezért nem is szerettem. De dickofenac-ot tartalmaz, fogfájásra mindig ezt írják fel a fogorvosok.
2021. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*Diclofenac-ot akartam írni
2021. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Olyan 11 fele alszom, ha akkor beveszem jó lesz?
2021. júl. 13. 20:50
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha visszatér a fájdalom, lehet hamarabb is beveszem
2021. júl. 13. 20:58
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Jó, nem lesz semmi bajod, ha nem várod ki egyszer a 4 órát, nekem volt olyan fogfájásom, hogy azt hittem az egész fél arcom leszakad, akkor 3 óránként vettem be cataflam-ot, bár nem szabad hosszú ideig, de hatásos volt.
2021. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!